KONST / Litografier / Färglitografi 12634143
nr 1263 4143
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, 215/260, figurer. Signerad, daterad -86. Motivet: 45x39 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:00:18
21/6 22:15:45
100 kr
22/6 17:31:26
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström